Ostoskorin sisältö0  tuotetta - Yhteensä 0.00 €

Tuulia designin 2019 messut

03.02.2019

Jyväskylän Kädentaitomessut 5.-7.4.2019

Rovaniemen Kädentaitomessut 17.-19.5.2019

Kauhavan Puukko- ja Käsityöfestivaalit 14.-16.6.2019

Kuopion Kädentaitomessut 28.-29.9.2019

Seinäjoen Käsityömessut 4.-6.10.2019

Oulun Kädentaitomessut 12.-13.10.2019

Suomen Kädentaitomessut 15.-17.11.2019, Tampere

03.02.2019Tuulia designin 2019 messut
15.03.2016Keväiset Jyväskylän Kädentaitomessut
07.12.2015Joulukalenteri täynnä iloa ja ideaa
09.02.2015Jyväskylän Kädentaidot -messuilla tavataan!
28.07.2014Tuulian KäsityöKlubissa yli 2000 jäsentä!
28.05.2014Myymälä uudistuu Kauhavalla
08.02.2017Tuulia designin kevään 2017 messut
15.03.2016Puukko- ja Käsityöfestivaalit Kauhavalla 17.-19.6.2016
15.05.2015Mullon ploki!